Chcete se naučit, jak zlepšit vyjednávání v krizi?

Přijďte na workshop, kde Vám Jaroslav Skoták předá cenné tipy a triky, jak na to.

Jarda je členem KPM a současně v Komoře vede stream krizového řízení.
S kolegy ze skotakconsulting.cz pomáhá firmám, jak krizi ve firmě předvídat a jak ji zvládnout, pokud nastane.

Od roku 2010 se výhradně věnuje Interim managementu. Zaměřuje se na firmy, které vykazují určité vnitřní nestandardnosti. Jedná se například o procesní, ekonomickou a provozně-výrobní problematiku, ale stěžejně se zaměřením na celkové řízení středně velkých společností. A to včetně kroků následujících po restrukturalizaci, což je např. přivedení investora, prodej nebo fúzi společností.
Další činností je dodávání vysoce kvalitních manažerů na řídící pozice ve firmách (CEO, CFO, CSO apod.) nebo jako substituční management při krátkodobém překlenutí výpadku klíčového managera ve firmě.

💡 A jaké bude zaměření Jardovy části semináře?

V různých firmách vznikají různé problematiky.
Ale jedno mají společné. Nejsou dílem náhody, ale jsou kauzální – mají příčinu a následek.
A jedno naopak společné nemají – mohou vznikat z vnitřních příčin stavu společnosti, a nebo z vnějších příčin, ovlivněním okolím, politikou, segmentem trhu, modernizací odvětví a řadou dalších. A ač by se mohlo zdát (a bývá to tak často vnímáno), že vnitřní příčina je horší, opak je pravdou. Vnější příčinu v „ruce nedržíte“, zatímco vnitřní ano.

V průběhu semináře se pokusíme najít odpovědi na otázky, co se ve společnosti vlastně odehrává, pokud prochází tímto složitým a nestandardním obdobím.
Jak lidé ve struktuře firmy zvládnou změny ve své společnosti, v kolektivu, v pozici nadřízeného nebo podřízeného, pokud se k nim odhodláme, nebo jsme k nim přinuceni? Na tuto a další obdobné otázky budeme dávat odpovědi a nabízet možná řešení. A to na základě mnoha již zvládnutých krizových situací ve firmách o desítkách, ale i stovkách zaměstnanců.
Představíme, jak na situaci rychle reagovat, konat, jak se nebát dělat nepopulární kroky.
Jsme ve velmi složité době, která historicky nemá mnoho srovnání. Proto pomoc od externího odborníka není výrazem neschopnosti, ale naopak výrazem osvícenectví vlastníka nebo ředitele společnosti, kdy si svůj směr vedení a řízení ověří z úhlu pohledu odborníka, který řešil již desítky nestandardností.

📅 Těšíme se na Vás 18.4. 2024 v Broomlovce na Praze 4, a to od 15 do 18 hodin.

Registrujte se na emailové adrese stepanka.bodlakova@komorapm.cz

PDF zde
0 odpovědi

Přispějte do diskuze

Chcete se přidat do diskuze?
Rádi uvítáme Váš příspěvek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *